PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

kopaonik je raska  |   |  10.02.2015. 02:13

branili su i radnici geneksa telima svoje stanove u kojima su ziveli godinama,i pistoljima su branili..ali dodje kostic i istera ih iz stanova a i sa posla..i pojeo vuk magarca..veci jedu manje to je uvek bilo..ti i ja mozemo ovde da filozofiramo mesecima,ali svako da ima zasto kao i svako ne..kao i sto je glava i svako je ima tako i misljenje..

2+3 = (malim slovima)