PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

kopaonik je raska  |   |  10.02.2015. 01:27

i da ne morate uopste da zaposljavate ljude iz raske ,brusa,brzeca i ostalih mesta..za 20 do 30 000 mesecno..veca je logika da tu dodju ljudi iz subotice da rade,beograda,novog sad itd..samo obezbedis im smestaj,hranu i platu vecu pa barem dva ili tri puta posto su naviknuti na takve..eto..

2+3 = (malim slovima)