PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

kopaonik je raska  |   |  10.02.2015. 01:21

ima verovatno strucan naziv za tvoj poremecaj i mrznju prema raski ali zalim nisam ja lekar i ne znam tvoju dijagnozu..ali znam da konstantno lazes i sam ne verujes u te price..ko normalan ovde ce tebi da poveruje da jedna opstina od 30 000ljudi moze da se suprostavi beogradu i drzavi srbiji..jel verujes i sam u to+ne verujem..sad kao opstina raska sa par hilj.ljudi smela sama bez konsultacija sa beogradom da srusi nesto vojsci..pa srusili klizaliste pa ovo pa ono,pa ne daju novaku da pravi hotel..novak pravi na prolece hotel i to na samoj stazi gde je bivsi doli bel a sadasnji novak,a drugi na suncanoj dolini..ali tad kanalizacija i otpadne vode mogu da idu po nacionalnom parku jel je to nole..i treba dzabe da mu se da struja kao pocasnom gradjaninu itd itd.mozda ali pocasnom gradjaninu monaka..i pusti me vise tih praznih prica kako su svi ludi i nece da uloze a vratilo bi se visestruko..pa ko normalan to ne bih uradio i ulozio milion a da mu se vrati dva..ako je tako kako ti kazes..lepo ti kazem gde vsu glavne pare a i samo ime nije skijaliste raske nego skijaliste srbije,nije nacionalni park raska,nego znas ti vec..

2+3 = (malim slovima)