infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Sramota za Rasku |
|
10.02.2015. 00:56
kopaonik je raska: Prestani da vadis iz konteksta sta ti odgovara i da gradis odgovor na tome. Deo koji Skijalista daju je najmanji deo prihoda opstine od Kopaonika. Jel treba da te podsetim da u spicu sezone bude i do 15 000 turista u jednom danu. Boravisna taksa bese 1E dnevno? To je samo 15 000E u jednom jednom danu od boravisne takse. Da sada ces ti reci ali mi ne naplatimo sve. Napaltite trecinu pa pomnozite sa 3-4 meseca sezone. A sta mislis koliku globu placaju hoteli za gradjevinsko zemljiste? Sta mislis koliko ih ima i kolike su to pare kada se sabere?Sto Novak ne gradi hotel. Pa ucenili ste ga naravno ludackom cifrom kojom mozete da izgradite trafo stanicu :) Ili si mnogo naivan ili imas veze sa opstinom :)
2+3 = (malim slovima)