PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

kopaonik je raska  |   |  10.02.2015. 00:55

a da i to sto nemas gradski prevoz opet je kriva drzava koja je lokalno gradsko preduzece za prevoz prodala jevrejima ili ti kavimu koji ga je doveo na rub propasti kao i svaka privatizacija koja je bila u srbiji..

2+3 = (malim slovima)