PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

kopaonik je raska  |   |  10.02.2015. 00:48

izuzetno pametan sagovornik..kazes da obe opstine uzmu za sezonu 34 miliona neka bude i 40..znaci opstina raska uzme 20miliona dinara..jel znas da od tih 20 miliona dinara moze jedva da se napravi jedna trafo stanica koje ce da podmiri potrebe npr.kraljevih cardaka..a jel znas jos koliko ima takvih kompleksa na planini i od cega da ti omoguci i vodu i kanalizaciju i rasvetu i vestacki sneg ako prihoduje 20 miliona od planine a treba da ulozi 100..zbog toga ti i kazem docice dan kad sve to bude kako treba ali kad ti sve to budu naplatili kostici,arapi i ostali vlasnici,ti neces imati od cega da dodjes na skijanje..zato cuti i skijaj dok mozes,zazmuri na jedno oko ako jedan dan od 100 dana nemas struju,ako ti je malo slabiji pritisak vode,rasveta i ostalo..jel kad sve to bude ok,rekao sam ti jos ranije skijaces u dvoristu..

2+3 = (malim slovima)