PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Sramota za Rasku  |   |  10.02.2015. 00:46

Sa zadovoljstvom cu da platim i 6000 dinara kada budete te ljude zaposlili u Parking servisu. Kada mi budu rekli dobar dan izvolite kakva vam usluga treba. Kada ti ljudi budu imali staz. Kada ja budem dobio fiskalni racun. Kada budem imao cisto mesto i kada dodjem ali i kada ODEM. Kada mi u slucaju da mi ne upali auto upale na kablove.

Hocu normalnu uslugu necu da mi niko otima moje pare i da me maltretira u rodjenoj zemlji i ponizava i psuje. To sto vi radite je lopovluk na delu.

Hoces da zivis kao u Nemackoj e pa bato idi u nemacko ili frnacusko skijaliste pa vidi kako funkcionise. Svi ovi problemi o kojima ja pisem se resavaju u par dana razgovora i i par dana dobre organizacije i volje pod udlovom da ljudi nemaju licni interes da se ne rese.

Ta ista drzava koju ti kritikujes je ulozila 100 miliona evra u skijaliste odnosno zicare, vestacki sneg, pratece sadrzaje i ko zna sta sve jos. Sve vas je zaposlila, napunila vam budzet i opet vam je ona kriva. Pa sram vas bilo!

Pa taj isti Dinkic koga ni ja nikada nisam mirisao nudio vam je garazu da finansira drzava, a vi da date samo besplatno zemljiste i vi ste to odbili.

Toj istoj drzavi koja je ulozila 100 miliona rusite barake vojsci i klizaliste u Dolini sportova. Kom Rascaninu ste srusili nesto u Vikend naselju koje je kompletno bespravno?! Dajte jedno ime!

Lud covek bi shvatio kakvi ste paraziti.

2+3 = (malim slovima)