infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Sramota za Rašku |
|
10.02.2015. 00:35
boss: Žao mi je što imas kompleks Beograda ali kakve veze ima Beograd sa stalnim nestancima struje i vode na Kopaoniku, sa ulicnom rasvetom, sa kanalizaciom, sa gradskim prevozom, sa vodovodom, sa parkingom, sa taksistima, sa ambulantom, sa lopatarima?! Ako muzete Kopaonik i punite 80% budzeta sa Kopaonika onda mu vratite nesto ili se cistite sa sa Kopa.Kompleks je jedno a parazitiranje, lopovluk, nemarnost i nesposobnost je nesto sasvim drugo. Ako obe opstine uzmu od Skijalista 34 miliona i ko zna koliko od taksi za gradsko gradjevnisko zemljiste, od boravisne taske i ko zna od cega jos i onda ne umeste da sredite NISTA na Kopaoniku od komunalnih problema onda treba da se cistite odatle i da dodju ljudi koji to mogu da srede i koji vole Kopaonik.Vi ste pokazali godinama da samo unistavate planinu i da nista sposobni osim da punite dzepove nista drugo. Pogledajte samo sa druge strane Nacionalni park. Za par godina je zaposlio 16 novih ljudi. Sta taj Nacionalni par radi? Koja je staza pesacka obelezena, koji letnji program imaju turisti na Kopaniku?! Jedino sto umeju je da se pripreme da sledece godine naplacuju ulaz u Nacionalni park. Kada ih pitas gde ce pare da idu od ulaza oni kazu deo nama deo opstini Raska. A koji deo ce da ostane na Kopaoniku?! Jedno veliko nista naravno. E dosta je bilo!
2+3 = (malim slovima)