infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
kopaonik je raska |
|
10.02.2015. 00:31
evo sad mi je sve jasno..nasao si pravo ime za sebe ovo kad si rekao necu da me neko pravi majmunom i naplati mi parking 3ooodinara..videli te ljudi cuti dobro si prosao pa samo toliko..velika je tragedija sto dana tog i tog od dva meseca nisi imao struju par sati..a u ostalim delovima srbije gde su mnogo povoljniji vremenski uslovi ne desava se da nestane struja..ja ti opet ponavljam da se sve pare slivaju u drzavnu kasu pa neka uredjuju oni sve to a ne opstina raska..ona koliko ima i moze drzi to kako tako pod kontrolom a sad ne znaju u beogradu vec 20 god da otpadne vode truju nacionalni park nego cekaju tebe da im otvoris oci..ne razumem kriva ti raska a nije drzava..i nemoj da se sekiras zbog gubitka skijalista,sa ovom cenom ski pasa nadoknadice tih 12miliona za 12 sati..zamisli dinkic da je onih 50miliona eura sto je ulozio na staru planinu da je ulozio na kop,sta bi bilo..al i tad bi ti nasao neku zamerku..
2+3 = (malim slovima)