PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Jovan76  |   |  09.02.2015. 23:43

Veliki pozdrav za sve koji su i "za" i "protiv"...samo bez vređanja i teških reči...nema potrebe.;)
Evo npr. ugledajte se na Acu,Kimija...sve pozitivci...pa Valentin,tip pustio komentar na engleskom,sjajno...uživajte u ovim prizorima sa web kamera...cifri od 110cm...a vidimo se i Bože zdravlja gore...od 17.2.-22.2.

"onaj koji hoće uvek nađe način,a onaj koji neće uvek nađe razlog"

2+3 = (malim slovima)