infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Sramota za Rašku |
|
09.02.2015. 23:42
Ja ne znam da li "kopaonik je raska" zivi u paralelnom univerzumu. Ja govorim da je za Novu godinu celo Vikend naselje bilo bez struje, ja govorim o 4. januaru 2015. godine kada su Skijalista Srbije imala gubitak od 12 miliona dinara zbog nestanka struje, ja govorim od decembru kada su Duboka II i Mali karaman vise radili na dizel motor nego na struju, ja govorim o tome da ne moze da se pravi vestacki sneg zbog lose struje, ja govorim o nestanku vode koji i dan danas traje u centru Kopaonika, ja govorim o ulicnoj rasveti koja trenutno ne radi (pogledaj kameru sa JATa), ja govorim o kanalizaciji koja unistava Nacionalni park...Kazes parkiraj na parkingu koji se placa. Naravno samo ako dodjes kasno na Kopaonik kada pada sneg onda ne ciste ni placeni parking. Lopatari su ruglo Kopaonika. Uzimaju 3000 dinara da parkiras. To je bre cist lopovluk. Hocu fuskalni racun za parking. Tacka! Hocu gradsku liniju necu da me voze lopurde taksisti iz Vikend naselja i da me prave majmunom.Sta ti nije jasno od cele price?
2+3 = (malim slovima)