infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
kopaonik je raska |
|
09.02.2015. 23:25
ne mogu da se nastavljam vise ovde sa vama,vidim da vam je u drzavi i u zivotu sve ok ali jedini problem su vam lopatasi i ulicna rasveta..zbog cega pregovarati uopste sa tim lopatasima kad imate sad 4 ili 5 parkinga koje platis i parkiras kola..a da mora da se plati..jbg.a i ovo ni jedan lopatas nije iz raske koliko ja znam..to je brus,blace,brzece i ostala mesta sa druge strane planine ..skijajte pustite lopatase i ulicnu rasvetu..
2+3 = (malim slovima)