PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Sanja i Branimir  |   |  09.02.2015. 21:22

Zasto se nepuste u rad Bele reke 1 i 2,snega ima u izobilju,,,Mozda za Sretenje puste u rad,,,???Sto se tice Jarma,odavno su tu mogli biti postavljeni snegobrani i da se kupi savremena masina koja bi cistila sneg sa meljacem ispred sebe,a ne buldozeri i neke sitne masinae da ciste put na toj deonici,a i centar nije ociscen kako treba,,,SRAMOTA VELIKA,,,

2+3 = (malim slovima)