infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Sanja i Branimir |
|
09.02.2015. 21:22
Zasto se nepuste u rad Bele reke 1 i 2,snega ima u izobilju,,,Mozda za Sretenje puste u rad,,,???Sto se tice Jarma,odavno su tu mogli biti postavljeni snegobrani i da se kupi savremena masina koja bi cistila sneg sa meljacem ispred sebe,a ne buldozeri i neke sitne masinae da ciste put na toj deonici,a i centar nije ociscen kako treba,,,SRAMOTA VELIKA,,,
2+3 = (malim slovima)