infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Boban156 |
|
09.02.2015. 17:08
Ljudi jutros kad sam dosao iz Raske, sve je bilo zatrpano bukvalno snegom. Jedva je moglo da se izadje normalnim kolima iz pravca Raske preko Rudnice, dok preko Jarma nije moglo nikako i put je zatvoren. Sneg je sitan praskast , perfektan za voznju, ali ga vetar lako raznosi i gomila na odredjenim deonicama puta. Mislim da je neophodno izgraditi snegobrane sto imaju u Austriji i Francuskoj protiv lavina na jarmu na najugrozenijim deonicama da bi se sprecio vetar da gomila sneg na putu. Skijanje danas je bilo odlicno do negde pola dvanaest, posle toga se vetar pojacao, ugasili su i centar zicu, upravo sam ja zadnji bio na zici , i do kraja dana je radio Karaman, Mali Karaman, Duboka 2, Malo Jezero i Suncana Dolina. Skijasa je bilo skroz slabo na stazama tako da je skijanje bilo dobro.
2+3 = (malim slovima)