PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Sramota za Rašku  |   |  09.02.2015. 14:56

Vestacki sneg se ne pravi zato sto su Rascani nakacili gomilu novih korisnika u Vikend naselju na strujnu mrezu. Zato Skijalista ne smeju da pustaju kompresore za sneg da ne bi izgoreli vodovi. Još jednom sramota za Rasku!

2+3 = (malim slovima)