infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
surovi |
|
08.02.2015. 21:20
Pridruzujem se Riletu Bg sto se tice neutabanih staza na Gobelji.Naime i ja sam na istom mestu pao i povredio ruku jucena spoju staza na Gobelji jel se prosto nije videlo da je staza neutabana.Ovo pisem ne da kritikujem SS nego vise kao apel ljuduma iz skijalista da se vise potrude.Ceo vikend staze su bile jako lose pripremljene .Skijalo se do 11h normalno a posle toga skoro sve staze se bile pune hupsera i razrovane.Naravno da razumem da zbog velike kolicine padavina juce ujutru nisu stigli da pripreme staze ali sta je sa danasnjim danom.Snega ima i vise nego dovoljno da staze budu perfektne .pozdrav za sve
2+3 = (malim slovima)