PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

kliker-np  |   |  08.02.2015. 20:23

ma pusti staze pusti sve ,ko voli skijanje njemu su dobre i neutabane heheheh,salim se ima raznih ukusa,nego vidim da a kop pada snijeg umerenog inteziteta ,a na sajt uporno pise slab snijeg,palo ga je bar 7cm,neznam sta je to.. nebih ja to gledao ima ga dosta,ali tolik mi je zelja da vidim taj trocifreni broj kad pogledam visinu snijega da vam opisati nemogu... davno je nismo na kop vidjeli :)

2+3 = (malim slovima)