PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

skijs  |   |  07.02.2015. 16:56

Slobo
Izgleda da skijalista bas briga za bele reke.Njima je puna planina,ski pas se prodaje,gore hotelijeri imaju pune hotele.I bas njih briga sto skijasi hoce da skijaju na tim stazama. Bitno je da su se svi nabili u centar i da skijaju po onim livadama a naj bolje i naj duze kopaonicke staze ne rade.

2+3 = (malim slovima)