PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

roker  |   |  06.02.2015. 15:47

Zanimljivo,izgleda se ovdje samo dopisuju iz toplih sobičaka,nigdje ni jednog izvještaja sa Gobelje,Karamana,Krčmara..Sad kad je cijeli Balkan pod snijegom samo mudrovanja hoće li ili neće biti snijega;)) Prošle godine se super skijalo i na 100% umjetnom snijegu;)) Za one koje zanima skijanje,naravno..
:D:D

2+3 = (malim slovima)