PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Blackbear  |   |  06.02.2015. 12:29

Molim nase prognozere da ostanu pribrani, oni su odradili ogroman posao za InfoKop i za sve nas koji pratimo meteo prilike, jer nemamo vremena da ga trosimo na situacije kad nema skijanja jer nema snega ili ce biti MECAVA pa opet nema skijanja.
Ovih par zluradih komentara izignorisite, necete valjda dozvoliti da par negativaca upravlja vasim emocijama i da zbog njih ne radite ono sto volite.
Da dajete tacne prognoze!! Pa nece valjda tako lako pobediti
RAZMISLITE

2+3 = (malim slovima)