PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

m1k1  |   |  05.02.2015. 22:03

@aleksa 13
Verovatno mislis sa Prinoth Everest sa vitlom koji je kupljen pre par godina. Vitlo nije preko potrebno ali se strme staze bolje tabaju sa njima.

Inace PistenBully 600 kojih ima nekoliko je jako dobar tabac.

2+3 = (malim slovima)