PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

skijaskopsrb  |   |  05.02.2015. 20:46

hvala aco smapione na uvek lepom i tacnom odogovoru...bas sam se zacudio bio na moru sneg jerje to bas retkost.vazno je da nama trp na kopu da se skija do maja :D svako dobro i tebi aco i samo da znas da si prevazisao kimija, vise se niko njemu ni ne obraca! :D


2+3 = (malim slovima)