PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

aleksa 13  |   |  05.02.2015. 20:27

@sanja i branimir
Kako i cime se tabaju crne staze ako taj tabac nije vise na Kopu,nisam siguran da li je potreban tabac sa vitlom da bi se tabali najstrmiji delovi staza?

2+3 = (malim slovima)