infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Stockl |
|
04.02.2015. 22:45
Ja stvarno mislim da niko od od vas sto pitate za sneg nije na Kopu. Ja sam ovde od 15. Januara i samo su bila 4 suncana dana, sa perfektnim stazama, sve ostalo svaki dan sneg, sneg, sneg i magla i vetar. Svaka cast prognozerima ali jedno pitanje koje me mnogo vise zanima... Kad ce najzad da spoji dva tri suncana dana da moze normalno da skija... Hvala
2+3 = (malim slovima)