PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Stockl  |   |  04.02.2015. 22:45

Ja stvarno mislim da niko od od vas sto pitate za sneg nije na Kopu. Ja sam ovde od 15. Januara i samo su bila 4 suncana dana, sa perfektnim stazama, sve ostalo svaki dan sneg, sneg, sneg i magla i vetar. Svaka cast prognozerima ali jedno pitanje koje me mnogo vise zanima... Kad ce najzad da spoji dva tri suncana dana da moze normalno da skija... Hvala

2+3 = (malim slovima)