infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Sanja i Branimir |
|
04.02.2015. 21:49
Pozdrav PedjaKV ... Taj tabac se ne nalazi vise u Srbiji jer nasi vozaci tabaca kazu da nema sta da taba na Kopaoniku,jer nema uslove....Au svetu je popularan,pa i u manjim skijalistima,zamenjuje par manjih ili se brze i kvalitetnije staze utabaju...Ustvari kako to ide... u Srbiji,neko nije dobio u dzep procenat ot toga posla,pa odma u Srbiji nesto nevalja,a u svetu valja da radi u najpoznatijim skijalistima u svetu................ .........TO JE SRBIJA I UVEK CE TAKO DA BUDE....
2+3 = (malim slovima)