PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Sanja i Branimir  |   |  04.02.2015. 21:49

Pozdrav PedjaKV ... Taj tabac se ne nalazi vise u Srbiji jer nasi vozaci tabaca kazu da nema sta da taba na Kopaoniku,jer nema uslove....Au svetu je popularan,pa i u manjim skijalistima,zamenjuje par manjih ili se brze i kvalitetnije staze utabaju...Ustvari kako to ide... u Srbiji,neko nije dobio u dzep procenat ot toga posla,pa odma u Srbiji nesto nevalja,a u svetu valja da radi u najpoznatijim skijalistima u svetu................ .........TO JE SRBIJA I UVEK CE TAKO DA BUDE....

2+3 = (malim slovima)