PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  04.02.2015. 16:04

VIKENDAŠ-Nema na čemu brate,lepo se provedii gore trebalo bi da imaš i solidno vreme i temperaturu u najtoplijem delu dana oko nule,možda u donjim zonma pređe kratko i u plus.Već prekosutra novi talas snega i nedelja ponedeljak blizu metar.Svako dobro!

2+3 = (malim slovima)