PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Liketa  |   |  04.02.2015. 13:47

kliker-np, između ostalog, ja svoje skije obožavam, i neću ih skoro menjati jer su kvalitetne, očuvane, održavam ih, odlično su naoštrene, i samo ih ja vozim, da li se nekome dopadaju ili ne, ne zanima me.;)

2+3 = (malim slovima)