PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

kliker-np  |   |  04.02.2015. 09:12

SLOBA.. ko prvo vrijeme je puno bitno za onoga ko voli skijanje prije svega snijeg,zato je dobro znat ocekivanja vremena,ko drugo ti si izgleda jedan od onih prdadzija sto samo gledaju opremu kakvu ko ima,a nezas skeje nosit kamoli sta drugo,onaj ko voli skijanje snijeg i planinu i prirodu tome oprema koje kakva i netreba,ko voli planinu i zna da uziva..a tebe ako se pise o utiscima imas tamo forum o tome pa pisi.. nama je vrijeme bitno i svaka cas momcima sto pisu o tome..

2+3 = (malim slovima)