infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Aco čačak |
|
03.02.2015. 23:34
VIKENDAŠ-Tebra ima 4-5 dana kako sam rekao da je za očekivati da negde do kraja sedmice sneg na Kopu naraste do blizu metar na mernoj stanici.Za sada sve ide kako treba vidiš i sam koliko ima snega.Biće ga još tokom ove sedmice tako da nedelja ponedeljak i tu smo.Ovaj ciklus padavina po mom mišljenju mora da se završi bar sa manjim snegom i u nižim predelima.Dani su pred nama pa ćemo ideti.Svako dobro tebra i javi se ako ideš gore.:):):)
2+3 = (malim slovima)