PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Nikola381  |   |  03.02.2015. 22:32

Da ispravim prvo sebe pa onda i Andreja: nit'' su ratrakti, nit'' ratrazi, već ratraci. Kako god, do danas u 16:30 nisu štampali Bele reke. Snega ima, rastinje viri sporadično, pogotovu na najstrmijem delu, ali je prohodno na mišiće sve do Brzeća.

2+3 = (malim slovima)