PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  03.02.2015. 18:35

SAMO DA PITAM-Vreme kad ćeš da pođeš zavisi i od toga koliko ti je wc daleko trenutno,naravno šalim se!Svi mi imamo različite želje prohteve i na kraju krajeva nismo svi isti.Važno je da u pitanjima nema što bi narod rekao zle krvi.Svi mi neko manje neko više bi voleli da znamo kakvo će biti vreme ne 15 već mesec dva u napred naročito ako planiramo neki izlet ili zimovanje u ovom slučaju na Kop.RHMZ daje okvirne prognoze za mesec dana u napred ali to je toliko nagađanje da ne zaslužuje komentar,naravno oni tu uzimaju u obzir trenutne trendove i zamisli godinu iz predhodnih boga pitaj koliko,koja je najsličnija tekućoj.Što je donekle i razumljivo jer ne postoji niti će postojati tehnologija koja će to omogućiti.Svako dobro i tebi i skijašu i svima koji volite Kop jer je on biser Srbije:):):):):):):):):):):):)

2+3 = (malim slovima)