PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

samo da pitam  |   |  03.02.2015. 17:45

Aco kralju, mozes li mi izracunati kakvo ce vreme biti u cetvrtak od 9h do 13h na Gobeljama, vetar, temp i vlaznost? Ako ti nije problem, prognoziraj mi i u koliko sati cu ici na wc ako doruckujem 5 jaja na oko sa sirom u 7:45. Ako sam preterao oprosti mi, ali vidim da se ovde ocekuje da pogodis slicne stvari... Svaka ti cast na opsirnim prognozama, ali brate ima nas svakakvih na ovom forumu...

2+3 = (malim slovima)