infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Goran |
|
03.02.2015. 09:45
Za Dr. House: Zaboravio si u priči o sređivanju staza nekada davno i sada da sagledaš bitnu stvar - broj skijaša. Koliko je skijaša moglo da prođe za jedan dan Krčmarom pre 20 godina? Pa max toliko skijaša koliko žičara preveze za dan, tadašnji dvosed koji je išao 25 minuta. Sada Krčmarom za dan može da prođe max toliko skijaša koliko preveze šestosed koji ide 10 minuta. Stazu kvari broj prolazaka njom, a da ne pričamo o nivou skijaškog znanja skijaša koji su nekada skijali Krčmar i pojedinih koje sada možeš sresti na Krčmaru??? Pozdrav i svako dobro!
2+3 = (malim slovima)