PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Boban 2  |   |  03.02.2015. 08:52

Liketa,
polako pa zice rade tek od 9, sto bi se smrzavali. Jeste suncano ali je hladno.
Bice danas skijanje mozda i najlepse ove sezone, do sada.
Vidimo se mi od 21. februara pa kakvo god vreme bilo.

2+3 = (malim slovima)