PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  02.02.2015. 23:52

Da KIMI,naravno malo se sleže i uticajem gravitacije,vetom itd.Nije čudo recimo da padne 10cm snega po mrazu a kad ugreje on se prepolovi a da se ništa nije otopilo.Visina snega je dosta varljiva,recimo na nekim mestima ga oduva a nekim nanese vetar,ili na sunčanim stranama ga sunce topi dok u isto vreme na severnim ostaje isti.Evo baš kao što sam rekao padaće povremeno do malo iza ponoći.Kimi svako dobro brate.

2+3 = (malim slovima)