infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Aco čačak |
|
02.02.2015. 22:13
SANJA I BRANIMIR-Prema predhodnim podacima bilo je 64cm. sada je 75 što znači da je prema zvaničnim podatcima palo 11cm.Verovatno je se sneg slegao malo između dva merenja a i obavezno je da novi sneg kad pada na stari rastresiti on ga priteže i sleže pa nemamo isti porast kao kad padne pored na neku tvrdu podlogu i onda prema njoj imamo disbalans u visini snega.Možda malo komplikovano ali drugačije se ne može objasniti.Isto neke ljude buni kada danima imamo temperaturu ispod nule bez padavina a sneg sve manji,nije naravno u pitanju topljenje već sleganje rastresitog snega.Još da dodanm da će do kraja sedmice biti blizu metar snega po mojoj proceni i prognozi od pre dva tri dana,sigurno ovoliki sneg u ovo doba godine je odlična podloga za dugotrajno zadržavnje snega u oproleće možda i do prvog maja ako bude malo sreće.Bio sam opširan ali nadam se da nisam razočarao sa odgovorom.SVAKO DOBRO!:):):)
2+3 = (malim slovima)