infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Sanja i Branimir |
|
02.02.2015. 21:48
Palo novih 15 cm danas,a na sajtu se samo povecala visina za 10 cm,to mi nije jasno kako je to moguce,,,Aco cacak reci jeli ti znas koji je to problem zasto se ta visina ne poveca na sajtu,mislim na visinu snega,,,Snega ima u izobilju,bice ga jos ovaj mesec,ali i ovo sto sada ima na planini moze da izdrzi ladno do kraja marta to je sigurno...
2+3 = (malim slovima)