PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

skijas  |   |  02.02.2015. 18:59

Dolazim ovih dana na Kopaonik, pa me zanima kakva je situacija sa parkingom, ima li gde da se parkira a da se ne naplacuje, i kakva je situacija na ovim parkinzima gde se naplacuje, hocu li imati ocisceno parking mesto ako platim 2000 din za 7 dana ?

2+3 = (malim slovima)