PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Нови Сад  |   |  02.02.2015. 15:25

Данас јутро идеално, сунце, милина! Било добро до неких 13, после и магла стигла, мало снег почео да пада, а и стазе лошије биле. Има доста људи баш, има великих група Румуна, упознао неке

2+3 = (malim slovima)