PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  02.02.2015. 11:37

LEO brate, samo je reč o tome da ja ovih dana možda imam samo više slobodnog vremena pa se češće javljam.Inače Kimi je legenda ovde i ja mu nisam nikakva konkurencija, ni njemu niti bilo kome daleko od toga.Ja sam ovde nov na ovom forumu, pa želim da se upoznam sa vama pa je i to razlog što sam češće na forumu.Prognoze su relativna stvar, i bolje je možda da nas ima više pa da pokrijemo više vremena i da onome ko ih traži budemo dostupniji.Pozdrav i svako dobro:):):)

2+3 = (malim slovima)