infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Sanja i Branimir |
|
02.02.2015. 09:51
Sto se tice utiska sa Kopaonika,fenomenalno vreme i bez guzve,,,Snega u izobilju,utabane staze solidno,,vreme samo zadnja dava dana malo losija,ali sve u svemu ok,,,Admin treba da promeni visinu snega na sajtu,jer snega je palo oko 40 cm za dva dana,a nije se topio,tako da bi se visina snega povecala na sajtu,a ne vec sedam dana se promenila za 5 cm...Ostalo sve pohvala i vidimo se uskoro opet,sedinom februara...
2+3 = (malim slovima)