PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  02.02.2015. 00:15

Hvala Jovo.Uvek je lepo čuti se sa prijateljima a pogotovu reči podrške.Samo dobra energija i optimizam,i uvek će biti dobro pa i ako pogrešimo ljubav i dobrota će to pokriti.Svako dobro od gospoda i lepo skijanje kad budeš išao ponovo!:):):):):):):):):)

2+3 = (malim slovima)