PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Jovan76  |   |  01.02.2015. 23:54

Za Acu Čačak

Bata Aco, majstore, moji prijatelji ja smo danas odskijali, bilo ke lepo zato što smo želeli da tako bude.😉
Vidi,što se tebe i Kimi-a tiče, ne treba trošiti reči, o vašim prognozama i ljubavi prema toj profesiji. Da ne komentarišem ove maliciozne tipove što piskaraju.
Danas, na Pančiću izuzetno jak vetar, oborio je mene i drugara, ukupno imamo 220kg😃...mala nepažnja,bezazlena i na sneg😊
Magla,slaba vidljivost, sneg od 10-11h. Ima ga na pretek,da se razumemo. Na Sunčanoj dol. Sjajno od 14-15.30h, sunce-prelepo.i tp je to...klopa i lući

Pozdrav svim ljubiteljima skijanja i dobrim ljudima.

2+3 = (malim slovima)