infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Jovan76 |
|
01.02.2015. 23:54
Za Acu ČačakBata Aco, majstore, moji prijatelji ja smo danas odskijali, bilo ke lepo zato što smo želeli da tako bude.😉Vidi,što se tebe i Kimi-a tiče, ne treba trošiti reči, o vašim prognozama i ljubavi prema toj profesiji. Da ne komentarišem ove maliciozne tipove što piskaraju.Danas, na Pančiću izuzetno jak vetar, oborio je mene i drugara, ukupno imamo 220kg😃...mala nepažnja,bezazlena i na sneg😊Magla,slaba vidljivost, sneg od 10-11h. Ima ga na pretek,da se razumemo. Na Sunčanoj dol. Sjajno od 14-15.30h, sunce-prelepo.i tp je to...klopa i lućiPozdrav svim ljubiteljima skijanja i dobrim ljudima.
2+3 = (malim slovima)