PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  01.02.2015. 23:31

LUDI,biće biće,znaš kako kažu pred zoru se mrzne.Naravno to je moje viđenje što ne mora da bude tačno, jer se nebi zvala prognoza već nešto o čemu nema rasprave i što će se sigurno desiti.Ovo je moje viđenje koje ne mora da se poklapa ni sa čijim ili ni sa kojom prognozom.Jednostavno mislim da se ovaj ciklus padavina mora završiti sa snegom i u nižim predelima pa samim tim i na Kopu.Svako dobro i čujemo se u nedelju ponedeljak da vidimo da li sam bio u pravu ili ne;):):)

2+3 = (malim slovima)