PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

rekreativac  |   |  01.02.2015. 23:16

Ljudi bre, pa timovi F1 ne znaju uvek da li ce da padne kisa u narednih 20 minuta, a ne da vam neko tacno kaze kakvo ce vreme da bude par dana ili jos gore celu nedelju unapred.

Gledajte vise prognoza i verujte u onu koja vam najvise odgovara, pa sta bude 🎿😁

Mnogo ste razmazeni!

2+3 = (malim slovima)