PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

deki  |   |  01.02.2015. 19:44

Po kameri ,kod Rtnja ,nešto pada:D:D:D ili je vetar mada oni borovi šta li su se nešto ne klate;D;D;D , a na kameri dole kod hotela junior dal je prošo ratrak :D:D:D tako izgleda bar na sliki !!!!

2+3 = (malim slovima)