PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Stari infoKopovac  |   |  01.02.2015. 19:26

@vlajzi Ocigledno je da ste ti i slicni tebi koji pisu na takav nacin na ovom sajtu od juce, jer ocigledno ne znate koliko je kimi (i drugi prognozeri da ne navodim sad sve) svojim prognozama pomogao ljudima da odaberu termine kada su najpovoljniji vremenski uslovi. Govorim ovo iz svog iskustva, jer sam bar pet puta svoju posetu Kopaoniku uskladjivao sa Kimijevom prognozom. Tako da treba da vas bude sramota sto tako pisete. A i ne znam po kom to kriterijumu prognozu vremena svrstavate u beskorisne informacije. Nije mi cilj da branim Kimija i ostale od vas, nego se trudim da sprecim da vasim glupavim komentarima sa ovog sajta oterate ljude cije nam prognoze toliko znace !

2+3 = (malim slovima)