PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  01.02.2015. 18:06

JOVANE,kako je bilo na Kopu danas,kako ti se čini ona prognoza od pre desetak dana?.Neću komentarisati ničije izjave ali pozdrav za sve one koji vole Kop kao ja.Kimi pozdrav i šta reći sem da se ljudi verovatno šale.:):):)

2+3 = (malim slovima)