PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  01.02.2015. 14:57

Ja se nadam blizu metar na mernoj stanici do kraja nedelje kao što sam napisao.Sve je u Božijim rukama a ti kad budeš gore u subotu javi se da vidimo kako je stanje.;):)

2+3 = (malim slovima)