PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  01.02.2015. 14:42

Đule brate niko nije najavljivao obilne padavine već umerene.Palo je 7-8 cm snega ja sam najavio do 15 ne 15 već do zbog predhodnog komentara da će biti nalmanje 20-25cm i brutalne intenzitete povremeno pogledaj neki ivan na dnu strane.Nije još sve gotovo za danas sačekajmo malo.Svako dobro i lepo skijanje ako si gore;):)

2+3 = (malim slovima)